Vilniaus apskrities nematerialaus kultūros paveldo nevyriausybinių organizacijų katalogas


Mokymai nematerialaus kultūros paveldo specialistams – I dalis

Mokymai nematerialaus kultūros paveldo specialistams – I dalis Vilniaus etninės kultūros centras pradeda mokymų ciklą nematerialaus kultūros paveldo specialistams. Mokymus sudarys 3 dalys, kiekvienoje jų – paskaitos apie kultūros vadybą, juridinių asmenų veiklos galimybes, viešinimo ir bendradarbiavimo galimybes, kultūros projektų paraiškas ir gerąsias nematerialaus kultūros paveldo įveiklinimo patirtis Lietuvoje ir užsienyje.

Spalio 1-ąją kviečiame dalyvauti 8 akad. val. trukmės 1-ojoje mokymų dalyje. Jos metu bus aptariami kultūros vadybos ir strategijos kūrimo aspektai, juridinių asmenų veiklos ypatumai, dalijamasi gerąja patirtimi tradicinės muzikos populiarinimo srityje.

Seminaras skirtas kultūros ir švietimo įstaigų vadovams ir darbuotojams, kultūros organizacijų kūrėjams, folkloro ansamblių vadovams ir dalyviams, etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojams. Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Seminare galima dalyvauti gyvai (Vilniaus Mokytojų namų Baltojoje salėje, Vilniaus g. 39) arba stebėti transliaciją nuotoliniu būdu Zoom platformoje.

Registracija į mokymus ir daugiau informacijos apie renginį – Vilniaus etninės kultūros centro svetainėje bei Facebook paskyroje.

Prenumeruokite naujienlaiškį